Džiaugiamės užsimezgusiu bendradarbiavimu

Lapkričio 7 d. Žeimelyje lankėsi Šiaulių miesto Romuvos gimnazistų ir mokytojų delegacija, atvykusi projekto „Teodoro Grotuso tyrimų keliu“ įgyvendinimo tikslais. Projekto dalyvius priėmė mokyklos direktorė Vilma Kaminskienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui Raimonda Gasperavičienė. Svečiai aplankė ,,Žiemgalos‘‘ muziejų, Teodoro Grotuso sodybą. Mokyklos aktų salėje svečiai ir mūsų mokyklos vyresniųjų klasių mokiniai dalyvavo konferencijoje, kurios metu informatikos ir fizikos mokytojas Saulius Žilinskas skaitė paskaitą ,,Teodoro Grotuso tiriamoji eksperimentinė veikla, jo atradimų reikšmė‘‘. Šiaulių gimnazistams 11 klasės mokinys Deividas Kazlauskas pademonstravo T.Grotuso eksperimentą, kuris 1805 metais pasitarnavo kuriant kalnakasių lempas. Romuvos gimnazistai pristatė savo darbus, nuveiktus vykdant projektą. Renginyje dalyvavo T.Grotuso fondo valdybos pirmininkas Aivaras Kareiva, kuris džiaugėsi mokinių domėjimusi moksline veikla, dalinimusi su bendraminčiais atliktų tiriamųjų darbų rezultatais. Mūsų mokyklos ir Romuvos gimnazijos užsimezgusią draugystę planuojame tęsti toliau vykdydami mokslinę veiklą. Planuojamas atsakomasis vizitas į Romuvos gimnaziją į T.Grotuso laboratoriją.  Šių susitikimų tikslas –  perimti partnerių gerąją patirtį ir ją pritaikyti savo mokyklose.

Žeimelio vidurinės mokyklos direktorės pavaduotoja Raimonda Gasperavičienė