Meninio skaitymo konkursas

20150123_103953 Sausio 23 dieną 5, 1g ir 2ga klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje – Meninio skaitymo konkurse. Pamoką pradėjo lietuvių kalbos mokytoja Aldona Plakbarzdienė, pakviesdama susirinkusius pasiklausyti gražaus, raiškaus lietuviško žodžio. Konkurso metu skambėjo V.Palčinskaitės, J.Erlicko, A.Marčėno, H.Nagio, Just.Marcinkevičiaus eilėraščiai, buvo skaitomi V.V.Landsbergio, G.Morkūno, J.Vaičiūnaitės, B.Vilimaitės, A.Vaičiulaičio kūriniai. Konkurso nugalėtojais tapo Danielė Lekavičiūtė (mokytoja A.Plakbarzdienė), Paulina Riekumaitė (mokytoja V.Songailienė) ir Justas Kazakevičius (mokytoja R.Chainauskienė). Šie mokiniai vyks į Pakruojo rajono Meninio skaitymo konkursą, kuriame varžysis su visų rajono mokyklų skaitovais. Mūsų mokyklos atstovams linkime drąsos ir sėkmės!

Lietuvių kalbos mokytoja Roma Chainauskienė