Pamoka pirmokams bibliotekoje

IMG_0523IMG_0511IMG_0500Sausio 20 dieną į pamoką bibliotekoje susirinko pirmokai. Jos metu mokiniai sužinojo pagrindines bibliotekos skaitytojo taisykles. Su taisyklėmis supažindino penktos klasės mergaitės: Roberta Šimaitytė, Beata Kazakevičiūtė, Jovilė Morkūnaitė, Fausta Sidaugaitė ir Vakarė Vaičekonytė. Mažieji parodė savo paruoštą nuotaikingą programėlę. Kadangi pirmokėliai pamokos metu buvo dėmesingi ir puikiai atsakė į pateiktus klausimus, jie buvo priimti į mokyklos skaitytojų būrį. Visi mokiniai gavo dovanų po knygutę „Kaip Stumbriukas Tumas po Lietuvą keliavo“. Knygutes dovanojo buvusi mokyklos mokinė Jolita Naudžiūnaitė. Ačiū visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie mūsų pamokos.

Bibliotekininkė Virgutė Gribienė