Pirmaisiais saulės spinduliais pavasaris beldžiasi į Mamų širdis – ateina Joms skirta šventė. Gimnazijos pradinukai jau senokai pradėjo ruoštis šiai dienai, o gegužės 3 d. visas mamas sukvietė į šventę. Pirmiausia Mamas sveikino gimnazijos direktorė. Ji priminė vaikams, kaip reikia mylėti mamas. Juk pradžių pradžia ten, kur mūsų mamos. Šventę, skirtą Motinos dienai, įtaigiai vedė trečiokės Milda ir Urtė. Jautrūs žodžiai liejosi iš vedėjų lūpų. Į sceną atėję pradinukai sveikino mamytes eilėmis, dainomis, šokiais. Kiekvienas įteikė savo rankomis padarytą dovanėlę. Vaikai kartu su mamomis gamino puošnias skrybėles. Jomis papuošė artimiausią žmogų. Po to vyko fotosesija. O trečiokės Mildos mama dėkojo mokytojoms, kurios lyg antros mamos rūpinasi vaikais mokykloje. Ji kartu su pradinukais paruošė staigmeną mokytojoms, išsakė linkėjimus ir vaikų norus.

Norime pasidalinti šventės akimirkomis.

Mokytoja N. Bernotaitė