Edukacinė kelionė į Kauną

Balandžio 19 dieną antrokai, trečiokai ir ketvirtokai vyko į kultūrinę, pažintinę, edukacinę kelionę po Kauno miestą. Pirmasis sustojimas– IX fortas. Čia mokiniai dalyvavo Kultūros paso edukaciniame renginyje ,,S-U-R-A-S-K!“: pasiskirstę į dvi grupes forto požemių labirintuose ieškojo užuominų, kaip rasti žemėlapius. Sėkmingai juos radę aiškinosi, kokie panašumai, skirtumai abiejuose žemėlapiuose, kuris žemėlapis yra tikrasis. Po to mokiniai galėjo apžiūrėti forto ekspozicijas, paklausti gido rūpimų klausimų. Didžiulį įspūdį paliko monumentas genocido aukoms atminti. Po šios edukacinės programos mokiniai keliavo į Tado Ivanausko zoologijos muziejų. O ten pamatė daugybę įvairių gyvių- gyvūnų, paukščių, vabzdžių, voragyvių, kirmėlių… Mokytojos kantriai atsakinėjo į vaikų klausimus. Po ekskursijos zoologijos muziejuje laukė kelionė pėsčiomis į Rotušės aikštę. Mokiniai keliavo senamiesčio grindiniu, grožėjosi senais pastatais, aukštomis, iš plytų ir akmenų sumūrytomis tvoromis. Taip nukeliavo iki atstatytos Kauno pilies, kur pamatė ir apsauginį pilies griovį, ir riedulius, ir Nemuną, kurio vanduo buvo naudojamas grioviui užpildyti. Trečiokai ir ketvirtokai apie tai jau mokėsi pasaulio pažinimo pamokų metu anksčiau, o dabar galėjo viską matyti realiai. Visi stebėjosi Vyčio skulptūros– „Laisvės kario”– dydžiu, fotografavosi prie paminklo. Pasidžiaugė ir gražiai įrengta vaikų poilsio zona ir smagiai joje praleido laiką. Į namus mokinukai grįžo puikios nuotaikos ir sužinoję daug įdomių dalykų.

Trečios klasės mokiniai