Žemės dienos renginiai

Balandžio 15 – 19 d.  gimnazijoje vyko Žemės dienos renginiai. Visą savaitę 3g kl. mokinės Gabija Narkevičiūtė ir Viktorija Ožalaitė vykdė projektinį  darbą „Žemės diena“. 5 – 8 kl. mokiniai piešė piešinius, skirtus Žemės dienai. Gražiausio piešinio autorė yra Ernesta Zubavičiūtė.  Balandžio 17 dieną 7 ir 8 klasės mokiniams vyko  integruota biologijos pamoka, kurios  metu buvo rodomas filmukas „Klimato kaita“. Po  jo mokiniai sprendė  kryžiažodį, o geriausiems mokiniams buvo įteikti  diplomai.  Geriausius rezultatus parodė 7 kl.  mokinė Skaistė Dovidonytė ir 8 kl. mokinys Nedas Paplauskas. Balandžio 19 dieną vyko protų mūšis „Žemės diena“, kuriame dalyvavo 5 – 8 kl. mokinių komandos. Geriausioms komandoms buvo įteikti diplomai. 1-ąją vietą laimėjo  6 kl.  komanda „Mokslininkės“.  Mokiniai, dalyvaudami projekte, gavo  naujų žinių bei smagiai praleido laiką.

3g klasės mokinė G. Narkevičiūtė