Kviečiame į akciją „Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas 2013”

sav248x1862013 m. spalio 1 dieną 9 val. Žeimelio vidurinėje mokykloje vyks Konstitucijos egzaminas. Visus 1-12 klasių mokinius, norinčius dalyvauti akcijoje, kviečiame prisijungti

Tęsdama tradiciją, Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija jau septintus metus iš eilės organizuos visuotinę teisinių žinių įvertinimo akciją – Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminą, skirtą visiems Lietuvos Respublikos piliečiams ir gyventojams. Dalyvauti renginyje kviečiami ir mūsų mokyklos 1-12 klasių mokiniai. 1-4 kl. moksleiviams bus skirta kūrybinė piešimo užduotis “Ką man reiškia Konstitucija?” 5-12 kl. moksleiviams pirmajame egzamino etape bus pateikta 30 uždarų klausimų. Moksleiviai, atsakę į 25 klausimus teisingai, bus kviečiami dalyvauti antrajame etape.

Susidomėjusius prašome kreiptis į istorijos mokytojus.