Baltų vienybės dienos minėjime „Vandens žodžiai“

DSCF2733DSCF2711Rugsėjo 22 dieną Latvijoje ant Mežotnės piliakalnio vyko Baltų vienybės dienai skirtas renginys „Vandens žodžiai“. Joje dalyvavo ir grupė Žeimelio vidurinės mokyklos mokinių, kurie dainavo ir grojo kartu su Bardiškių kultūros namų folkloro ansambliu „Beržutėlis“ (vadovė Irmina Nogobodienė) ir Žeimelio liaudiškos muzikos kapela (vadovas Stanislovas Zuokas). Žeimelio vidurinės mokyklos direktorės pavaduotoja Raimonda Gasperavičienė visus šventės dalyvius latvių kalba pasveikino su Baltų vienybės diena. Ji palinkėjo, kad latvių ir lietuvių darbai būtų skirti susitelkimui ir vienybei, kad visuomet puoselėtume savo kalbas ir kad toliau palaikytume draugiškus ryšius. Latvių šeimininkės pavaišino mus gardžia sriuba, virta katile ant laužo, ir keptomis bandelėmis. Latviams prisiminimui įteikėme knygeles apie Žeimelį, molinį ąsotį  su ,,stebuklingu vandeniu“, puokštę spalvingų rudeninių gėlių.

10 klasės mokinys Remigijus Katlauskas