Konkursas „Lietuvos istorijos žinovas“

Kovo 10 d. Žeimelio gimnazijos 5-12 klasių mokiniai dalyvavo nacionaliniame konkurse „Lietuvos istorijos žinovas“. Jį organizavo Lietuvos istorijos mokytojų asociacija (LIMA) . Šio konkurso tikslas buvo prasmingai paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-ąjį jubiliejų.

Mokykla, siekdama puoselėti savo krašto tradicijų išugdytas dvasines vertybes, skatinti visuomenės bendruomeniškumą, ugdydama nuostatą, kad reikia stiprinti tapatumo ir pasididžiavimo jausmą savo valstybe, paskatino 5-12 klasių mokinius aktyviai sudalyvauti šiame konkurse.

Gimnazijos mokiniai buvo suskirstyti į du pogrupius: 5-8 ir 9-12 kl. ir sprendė 60 klausimų užduotį. 5-8 kl. pogrupyje geriausiai pasirodė penktos klasės mokinys Benedict Martinas Magee, o 9-12kl. – 3g klasės mokinys Remigijus Katlauskas. Gana geras žinias parodė Erikas John Magee, Eglė Elksnytė, Marius Žilgužis, Neda Račiūnaitė, Agnė Bulytė, Austėja Zamokaitė ir Austėja Švereikaitė.

Mokinių nuomone tai puiki galimybė išbandyti save bei patikrinti savo žinias apie Lietuvos istoriją.

Istorijos mokytojas Stasys Varankevičius