Akcija „Lietuvai ir man“

Žeimelio  gimnazijos 2gb klasės mokiniai, vadovaujami  klasės auklėtojos  Dianos Freibergienės, įsijungė į Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamą akciją „Lietuvai ir man“, skirtą  paminėti 25-ajam mūsų Valstybės gimtadieniui. Ši akcija  – tai kvietimas susiburti ir tradicinę Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventę papildyti vieningu akcentu. Akcijos metu mokiniai, studentai, tėvai, mokyklų bendruomenių nariai ir visi mūsų šalies piliečiai Lietuvoje bei užsienyje yra kviečiami pinti ir rišti trispalves apyrankes – Lietuvai ir sau. Vieną dieną po pamokų susirinkę 2gb klasės mokiniai pynė trispalves apyrankes, simbolizuojančias tautos vienybę. Nupynę apyrankes vieni kitiems užrišo ant riešų ir nešios tol, kol pačios susidėvės. Šios apyrankės – tai ne tik fantazijos ir kūrybiškumo kupinas užsiėmimas, bet ir draugystės ženklas, dovana artimiausiems draugams. Lietuvai skirtos apyrankės buvo nuvežtos į Vilnių, į Nacionalinę dailės galeriją. Ten jos buvo užrištos ant specialiai šiai akcijai sukurtos Gediminaičių stulpų konstrukcijos. Gimnazistai Lietuvos 25-ojo gimtadienio proga apyrankių ruošiasi padovanoti ir savo mokyklos administracijai bei kitiems darbuotojams. Tačiau tuo mūsų veikla nesibaigė. Mes aktyviai stengėmės įtraukti į akciją kitus gimnazijos moksleivius ir paskatinti sekti mūsų pavyzdžiu. Labai noriai į akciją įsitraukė mūsų mažiukai. Dalis klasės mergaičių kartu su klasės draugu Mykolu lankėsi 1 ir 2 klasėse, kur mokė mažesniuosius pinti apyrankes. Visos nupintos apyrankės bus užrištos ant Gediminaičių stulpų, kuriuos pagal mokytojos  I.Strižigauskienės  projektą pagamino gimnazijos darbininkai. Šie stulpai bus puošiami iki pat įsimintinos Lietuvai dienos.  Kovo 10 dieną paminėsime šią gražią šventę, o Gediminaičių stulpai mums primins 25-ąjį mūsų Valstybės gimtadienį.

2gb klasės mokinė Mintarė Simonaitytė