Išvyka į Šiaulius

Š.m. lapkričio 13 d., mes, 3g klasės mokiniai, vykome į Šiaulius. Pirmiausia apsilankėme pabėgimo kambaryje Šiaurės Korėjos tematika. Galvosūkių atrakcionas įsikūręs buvusioje „Tauro“ gamykloje. „Įkalintos“ komandos tikslas – per 45 minutes, atliekant įvairias logines užduotis, pereiti kelis kambarius ir „pabėgti iš kalėjimo“. Kitu atveju laukia neišvengiama tremtis į darbo stovyklą.  Po šios pramogos keliavome į „Domino“ teatro spektaklį „Žirklės“. Tai kriminalinė komedija, vienintelis tokio žanro spektaklis Lietuvoje. Labiausiai buvome nustebinti fakto, kad spektaklio baigtis visiškai priklauso nuo salėje vaidinimą stebinčių žiūrovų. Visas veiksmas vyko kirpykloje, virš kurios gyveno garsi pianistė. Vieną dieną kirpykloje apsilankė inspektorius ir pranešė, kad muzikantė nužudyta. Įtariamaisiais tapo visi kirpykloje esantys žmonės, o kas kaltas, sprendėme mes-žiūrovai. Uždavinėjome įvairius klausimus, padėjome inspektoriui atkurti visą veiksmų eigą. Gavome tikrai gerą juoko dozę. Esame labai dėkingi savo auklėtojai Dianai Freibergienei už labai įdomią išvyką.

3g klasės mokinė Mintarė Simonaitytė