Dešimtokų išvyka į Anykščius

Lapkričio 5 dieną, mes, 2g klasės mokiniai, buvome išvykę į Anykščius. Aplankėme garsųjį Medžių lajų taką, įrengtą Anykščių šilelyje. Iš 20 metrų aukščio mums atsivėrė nuostabaus grožio kraštovaizdis, didžioji Anykščių šilelio dalis, vaizdingasis Šventosios slėnis. Šventosios upė – viena gražiausių Lietuvoje. Po įdomaus pasivaikščiojimo lajų taku, turėjome galimybę nusifotografuoti ir prie antro pagal dydį Lietuvoje Puntuko akmens.
Po to važiavome į vasaros rogučių trasą, įkurtą prie Anykščių. Buvo ir smalsu, ir baisu ją išbandyti, tačiau pabandę nebegalėjome sustoti. Po linksmosios išvykos dalies važiavome prie Laimės žiburio, aplankėme garsaus Lietuvos rašytojo Jono Biliūno kapą. Žinoma, Anykščiuose apžiūrėjome Antano Baranausko klėtelę, vietą, kur poetas sukūrė garsiąją poemą „Anykščių šilelis“ bei kitus kūrinius. O išvykos pabaigoje užsukome į pramogų centrą.
Ši ekskursija visiems labai patiko, dar ilgai dalinomės geriausiais įspūdžiais su draugais, kurie negalėjo pamatyti ir išbandyti to, ką pamatėme ir išbandėme mes.
2g klasės mokinė I. Cibulytė