Išmaniosios orientacinės varžybos pėsčiomis „Bendraukim ir bendradarbiaukim 2021“

Spalio 7 d. įvyko  Pakruojo rajono bendrojo ugdymo įstaigų 7-11 klasių moksleivių kasmetinis  prevencinis – sportinis renginys – išmaniosios orientacinės varžybos pėsčiomis „Bendraukim ir bendradarbiaukim 2021“. Šiais metais varžybose dalyvavo 9 moksleivių komandos su lydinčiais asmenimis.
Komandos naudojantis išmaniąja programėle bėgo į nurodytus paskirties punktus institucijose, kuriose atliko tam tikras užduotis. Nugalėtojus lėmė ne tik atliktos užduoties tikslumas, bet ir spartumas. Šių metų  prevencinio – sportinio renginio „Bendraukim ir bendradarbiaukim 2021“ nugalėtojais tapo Žeimelio gimnazijos 7 klasės komanda „NIEKAS“ : Meilė Gurgždytė, Vainius Nakčiūnas, Rugilė Gasėnaitė, Fausta Butaitė.
Nuoširdžiai sveikiname dar kartą!

Fizinio ugdymo mokytoja Eglė Saudargė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šrifto dydžio keitimas
Kontrastas