Kompiuteriai – Žeimelio gimnazijai

Gerumui ribų nėra: taip galima pasakyti apie buvusį mokyklos mokinį Antaną Vilimą, kurio dėka mokyklą pasiekė 20 vnt. stacionarių kompiuterių. Neseniai mokyklos direktorė prasitarė, kad mokykloje esantys kompiuteriai labai seni, gal reiktų kreiptis  į kokią įmonę, kuri galėtų padovanoti ar už simbolinę kainą parduotų kompiuterius.  Žinojau, kad  Antanas  dirba didelėje logistikos įmonėje UAB „Girteka logistics“ ir nusprendžiau jį pakalbinti dėl kompiuterių. Netrukus gavau žinutę, kad Antanas gali padovanoti mokyklai   net 20 vnt. kompiuterių procesorių. Pasirodo, įmonė kaip tik tuo metu keitė senus kompiuterius į naujus nešiojamus. 

Labai  džiugu, kad buvę mokyklos mokiniai prisideda prie mokyklos turtinimo. Antanas mokyklą baigė 2000 metais. Gerai išlaikęs valstybinius egzaminus įstojo mokytis į Vilniaus universitetą matematikos ir informatikos fakultetą. Pasidomėjus, kodėl pasirinko tokią specialybę, jis sakė, kad tokia buvo jo klasė ir ne tik jis, bet ir dalis draugų  rinkosi tiksliuosius mokslus. Vienas iš tokių mokytojų, kuris paskatino ar galbūt pastūmėjo link specialybės pasirinkimo , tai fizikos ir informatikos mokytojas Saulius Žilinskas. Tuo metu mokiniai, norintys pagilinti fizikos žinias,  noriai  lankė  ir „Fotono“ užsiėmimus. Sėkmingai baigęs universitete  bakalauro studijas Antanas pradėjo dirbti logistikos įmonėje UAB „Girteka logistics“. Bedirbdamas baigė ir magistro studijas.  Toje pačioje įmonėje jis dirba jau penkiolika metų. Pradėjęs dirbti eiliniu programuotoju dabar jis jau turi savo komandą ir yra „AX Platform Service Lead at Girteka“.  Mokyklai Antanas palinkėjo ilgai  gyvuoti , o mokiniams- mokytis ir siekti užsibrėžto tikslo.

Kompiuterių atnaujinimas – neįkainojama dovana gimnazijai. Dėka buvusio mokyklos mokinio  atnaujinta informacinių technologijų klasė ir kelios mokytojų darbo vietos.

 

                                                                                                                      Bibliotekininkė Virgutė Gribienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šrifto dydžio keitimas
Kontrastas