Integruota geografijos pamoka Žagarėje

2015 metų spalio 15 dieną mes, 3g ir 4g klasių mokiniai, lydimi geografijos mokytojo Jono Petraičio ir direktorės Vilmos Kaminskienės, patraukėme į išskirtinę geografijos pamoką Žagarėje. Vos atvykę aplankėme Žagarės dvaro muziejų, kuriame apžiūrėjome įspūdingą medžioklės trofėjų ekspoziciją, susipažinome su Žagarės miesto istorija. Po apsilankymo muziejuje vykome į senąją Žagarės bažnyčią, apžiūrėjome koplyčios vidų, išklausėme legendą apie žagariečių šventąja laikomą Barborą Žagarietę, iš arti matėme jos atminimui sukaltą karstą. Kaip jaunieji geografai norėjome daugiau sužinoti apie Žagarės geografiją, tad gidės lydimi nuvykome prie Žagarės dolomito atodangos, aplankėme Žagarės regioniniame parke esantį Žagarės ozą, Žvelgaičio piliakalnį. Kelionę baigėme pasivaikščiojimu Žagarės dvaro parke. Namo keliavome kupini įspūdžių ir vildamiesi, kad sulauksime ir daugiau tokių įdomių, išvykose vedamų pamokų.
Agnė Bulytė, 4g klasės mokinė