Įdomiosios pamokos

Esu III klasės mokinė Justina. Noriu papasakoti apie įsimintiną dieną.  Gegužės 8 dieną pamokos prasidėjo įprastai. Netikėtai mūsų mokytoja sugalvojo pamokas padaryti  įdomesnes, pakeisti aplinką, kad pajustume  pavasario dvelksmą, atliktumėme  stebėjimus. Visi susidėję reikiamas priemones, patraukėme į gamtą.  Pirmoji pamoka – kūno kultūra. Bėgome krosą aplink pušynėlį, žaidėme kvadratą , linksmai supomės sūpynėmis.  Antroji pamoka – dailė. Visi  susiradome jaukias vieteles ir ėmėme  piešti. Kiekvienas išsirinko  sau patinkantį objektą, kurį piešė iš natūros.  Per pasaulio pažinimo pamokas mokėmės apie vandens augalus ir gyvūnus. Buvo smagu pabūti prie vandens , pajusti pavasario gaivą, stebėti gamtą. Savarankiškai patys  susikūrėme laužą , išsikepėme dešrelių.  Tai mūsų pirmoji išvyka, bet tikimės, kad ne paskutinė. Mes buvome  labai laimingi ir grįžę savo įspūdžius papasakojome tėvams.

Justina Dragūnaitė 3 klasės mokinė