Susitikimas su ŠU Socialinės gerovės ir negalės studijų fakulteto atstovais

IMG_1567Balandžio 6 dieną mokykloje įvyko 9-11 klasių moksleivių susitikimas su Šiaulių universiteto Socialinės gerovės ir negalės studijų fakulteto atstovais. Aukštosios mokymo įstaigos atstovai pasakojo, kad nuo 2013-2014 mokslo metų yra siūlomos išskirtinės mokymosi sąlygos pagal Socialinės pedagogikos (specializacija: pedagoginis psichologinis konsultavimas) bakalauro studijų programą. Socialinių pedagogų bakalauro studijų programos tikslas – įgyti žinių, leidžiančių dirbti įvairiose ugdymo ir globos edukologijos institucijose, įvaldyti individualaus ir grupinio darbo su įvairaus amžiaus asmenimis technologijas. Svečiai pakvietė studijuoti Šiaulių universiteto Socialinės gerovės ir negalės studijų fakultete.

Karjeros koordinatorė Laima Almonaitienė