Kelionė į anglų kalbos pasaulį

Balandžio 29 dieną 11 klasės mokinės Danielė Lekavičiūtė ir Karolina Stasiukaitytė vedė renginį 5-8 klasių mokiniams „Kelionė į anglų kalbos pasaulį’“, skirtą projektiniam darbui „Geriausi mokymosi būdai mokytis užsienio (anglų) kalbos“.
Anglų kalba šiais laikais yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Ši užsienio kalba yra viena iš populiariausių kalbų visame pasaulyje. Ji padeda susikalbėti su kitais žmonėmis, ją mokėdami mes galime vykti į kitas šalis, plačiau pažinti pasaulį. Šio renginio metu moksleiviai susipažino su įvairiais mokymosi būdais, atliko tokias užduotis kaip: kryžiažodžio sprendimas, dainos klausymasis ir trūkstamų žodžių įrašymas į pateiktos dainos tekstą bei užduočių atlikimas peržiūrėjus vaizdo pokalbį. Be to, naudodami išmaniąsias technologijas (plančetinius kompiuterius), žaidė labiausiai mokiniams patikusį žaidimą „Kahoot“.

Renginyje svečiavosi Kauno kolegijos studentas Mažvydas Noreika,  studijuojantis anglų kalbos ryšius su visuomene. Jis pasidalino patirtimi bei atskleidė būdus, kurie jam padėjo greičiau išmokti anglų kalbą, papasakojo, kodėl svarbu šią kalbą mokėti, kuo ji vertinga ir kam ji reikalinga.

Renginio pabaigoje mokiniai buvo apdovanoti diplomais, padėkomis bei saldžiais prizais. Nugalėtojus, geriausiai atlikusius užduotis, padėjo išrinkti komisija, sudaryta iš gimnazinių klasių mokinių. Pirmąją vietą laimėjo komanda ,,Lucky one‘s“, jos nariai– Karolina Krikščiūnaitė, Žydrūnė Guževičiūtė, Kristupas Kaziulis, Nedas Kupčiūnas ir Geda Kačerauskaitė. Renginyje moksleiviai turėjo galimybę panaudoti savo anglų kalbos žinias, susipažinti su kitų klasių mokiniais dirbdami grupėse bei sužinoti efektingų anglų kalbos mokymosi būdų.

Dėkojame mokiniams, dalyvavusiems šiame renginyje ir tikimės, kad smagiai praleidote laiką.

Danielė Lekavičiūtė, 3g klasė