Edukacija „Galvosūkiai ir mįslės“

Žeimelio gimnazija dalyvauja projekte ,,Noriu ir galiu būti sveikas“. Iš šio projekto lėšų balandžio 26 d. 1-4 kl. mokiniai turėjo Kauno studijos ,,Sveiki, sveiki“ edukaciją „Galvosūkiai ir mįslės“.  Visos užduotys buvo susijusios su sveikata, vaikai galėjo ne tik pasitikrinti savo žinias, bet ir sužinoti kažką  naujo.  Susiskirstę į kelias komandas,  mokiniai gavo tam tikros spalvos galvosūkių rinkinį. Norėdami išspręsti galvosūkius, įminti mįsles, dirbo darniai komandose, panaudojo visus savo turimus kūno pojūčius bei loginį mąstymą. Išsprendus galvosūkius,  buvo atliekamas eksperimentas apie cukraus kiekius įvairiuose vaikų pamėgtuose gėrimuose. Visi daug  diskutavo, darė  išvadas.  Buvo smagu ir naudinga!

Pradinių klasių mokytoja Nijolė Bernotaitė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *