Tarptautinė vaikų knygos dienos šventė „Skaitymo Magija!” gimnazijoje

   Balandžio mėnesį turime gražią šventę – Tarptautinę vaikų knygos dieną, suvienijančią visus pasaulio vaikų literatūros skaitytojus. Vaikų knygos dienos šventė turi savo gilias tradicijas- kasmet vis kitos šalies kūrėjai  sukuria  plakatą ir parašo kreipimąsi į visus pasaulio vaikus skaitytojus, kuris išverčiamas į daugybę  kalbų. Šiais metais  garbė kurti plakatą ir kreipimąsi atiteko Graikijos kūrėjams. 

   Balandžio 24 d. 1-5 klasių mokiniai gimnazijoje minėjo Tarptautinę vaikų knygos dieną.   Šventės metu mokiniai  pristatė savo skaitymo plakatus „Skaitymo Magija!”, pasakojo kaip  jiems sekėsi skaityti knygeles. Džiugino  įdomi  ir įvairi šventės programa:  pirmokai vaidino pasaką –„Vilkas ir septyni ožiukai“, antrokai parodė spektaklį „Knyga suranda draugą“, trečiokė Ieva pasekė savo kūrybos pasaką „Paparčio plunksnos“, ketvirtokai vaidino daugiausiai skaitomos knygos „Mopsas, svajojęs tapti žvaigžde“ ištrauką, o penktokai pristatė savo sukurtą knygą „Amžininkai“.   Po gražių pasirodymų buvo apdovanoti geriausieji skaitytojai: Airina Litvinskaitė (1 kl.), Laurynas Dainauskas (2 kl.), Goda Daučionaitė (2 kl.), Auksė Janušaitė (2 kl.), Luka Matiejauskytė (2 kl.), Ieva Mustiacaitė (3 kl.), Benas Simonaitis (3 kl.), Radvilė Mikašytė (4 kl.), Paulina Paplauskaitė (4 kl.), Austėja Dainauskaitė (4 kl.), Urtė Daučionaitė (5 kl.), Matas Mustiaca (5 kl.).

   Didžiuojamės ir džiaugiamės mokiniais, kuriems  knygų skaitymas vis dar  lieka maloniu užsiėmimu. 

                                                                           Bibliotekininkė    Virgutė Gribienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *