Dalyvavome mokinių sąskrydyje

Š.m. lapkričio 21 d. devyni Žeimelio gimnazijos mokiniai, lydimi mokytojos Eglės Saudargaitės, dalyvavo mokinių sąskrydyje „Mozaika 2015“, surengtame Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijoje. Toks renginys Pakruojo rajone vyko pirmą kartą. Renginio organizatoriai – Pakruojo rajono jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“, Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba ir Pakruojo atviras jaunimo centras. Sąskrydis truko visą dieną.
Pirmiausia suskirstyti į komandas su kitų mokyklų mokiniais dalyvavome protų mūšyje „Iššūkis sau“. Po to mūsų laukė verslumo žaidimas „Pirk – parduok“, kurio metu, pasiskirstę į komandas po šešis, išskubėjome į Pakruojo miesto centrą skalbinių segtuko iškeisti į kokį nors daiktą. Vėliau mūsų laukė praktiniai mokymai „Atrask komandą savyje“, kuriuos vedė Pakruojo atviro jaunimo centro darbuotojai. Jų metu atlikome įvairias praktines užduotis, kurios padėjo mums suprasti, kad viskas yra įveikiama dirbant komandoje. Po to žaidėme mokomąjį žaidimą „X ir Y“, jį vedė Linkuvos vaikų ir jaunimo užimtumo centro vadovė Renata Dambrauskaitė- Pėželienė. Šis žaidimas parodė, kaip svarbu yra klausytis, bet dar svarbiau – išgirsti, tik taip galima pasiekti užsibrėžtus tikslus. Žaisdama komanda turėjo surinkti kuo daugiau taškų. Mūsų komandai, deja, to padaryti nepavyko Laukiamiausia dienos dalis buvo sportinės varžybos. Jų metu mokyklų komandos žaidė krepšinį 3×3, traukė virvę, dalyvavo greičio, jėgos ir ištvermės estafetėje. Baigiantis sąskrydžiui mokyklos buvo apdovanotos diplomais. Mes buvome apdovanoti trimis diplomais : kaip „Veržliausia komanda“, už 1 vietą krepšinio 3×3 varžybose ir 2 vietą estafečių rungtyse.
Renginio pabaigoje burtų keliu paskelbta vieta, kur kitais metais vyks sąskrydis. Ši užduotis buvo patikėta mūsų mokyklos mokinei, Lietuvos Mokinių Parlamento narei Mintarei. Kitais metais sąskrydis vyks Degesių pagrindinėje mokykloje. Labai džiaugiamės šiuo renginiu, jis viršijo visų mūsų lūkesčius. Dėkojame organizatoriams už laiką, įdomiai praleistą sąskrydyje, už įspūdžius, kurie dar ilgai išliks mūsų atmintyje.

3g klasės mokinė Mintarė Simonaitytė