Ačiū tau, kad esi!

Tokiais dėkingumo  žodžiais buvo pavadinta Žeimelio gimnazijos šventė – gimnazijos diena. Renginys surengtas jau antrą kartą. Gimnazijos šventėje dalyvavo ne tik bendruomenės nariai, bet  ir garbūs svečiai- seimo narys Vitalijus Gailius,  tarybos narys  Gintaras Šurna ir Žeimelio seniūnė Vitalija Dobrovolskienė.
„Mokomės ne mokyklai, o gyvenimui. Išsilavinimas yra pats didžiausias turtas, kuris bus su mumis, kur mes benueitume. Pačias džiaugsmingiausias akimirkas mes išgyvename mokykloje, ne veltui sakoma: jei kartais pritrūktų saulės, ateikime ir nors spindulėlį paimkime iš pačių gražiausių mokykloje išgyventų metų“, – šventės pradžią skelbė gimnazistai Mintarė Simonaitytė ir Airidas Dumbra.
Visus susirinkusius renginio pradžioje nudžiugino į ansamblį trumpam susibūrę gimnazijos mokytojai, mokinių įkvėpėjai ir vedliai.  Pradinių klasių mokiniai parodė programėlę savo Mamytėms ir pasveikino jas su Motinos diena.  Didelio dėmesio sulaukė vyresniųjų gimnazistų pasirodymai.  Aleksas Pašuškevičius pristatė savo projektą – trumpametražį filmą, paremtą istorijos faktais. Agnė Bulytė pasidalino patirtimi, kurią įgijo 12 metų praleidusi mokyklos suole – mergina savo viešojoje kalboje nestokojo patarimų, kaip prisijaukinti sėkmę.
Gimnazijos direktorė Vilma Kaminskienė teigė, kad ši šventė skirta pasidžiaugti mokinių kūrybiniais ir meniniais sugebėjimais, jų įgyta patirtimi. Už įvairią pagalbą gimnazijai padėkojo  mokinių tėveliams – jiems įteikė padėkos raštus. „Ačiū jums visiems, kad esate ir padedate gimnazijai augti, tobulėti ir stiprėti“, – dėkojo visiems, kasdien gimnazijai atiduodantiems dalelę savęs,  gimnazijos direktorė.
Muzikiniai gimnazistų pasirodymai, svečių sveikinimai, projektinio darbo pristatymas ir parodos paliudijo, kad  gimnazijoje mokosi talentingos asmenybės.
Direktorės pavaduotoja Laima Almonaitienė