Žemės diena mokykloje

Balandžio 16 – 20 dienomis  gimnazijoje vyko Žemės dienos savaitė. Jos metu mokytojai vedė integruotas pamokas, 3g klasės mokinės vykdė projektinius darbus, o 6 klasės mokiniai kėlė inkilėlius bei darė darbelius iš laikraščių. Taip pat vyko kasmetinė akcija „Darom“, kurioje dalyvavo 5 – 10 klasių mokiniai. Balandžio 23 d. mokykloje vyko baigiamasis projekto „Gamtos labirintai“ renginys, skirtas Žemės dienos savaitei apibendrinti. Jo metu 3g klasės mokinės Monika Bukytė ir Roberta Bitaitytė pristatė, kas Žemės dienai skirtą savaitę vyko mokykloje.  Direktorės pavaduotoja Laima Almonaitienė įteikė apdovanojimus parodos „Mylėkime gamtą“ gražiausių nuotraukų autoriams, mažosios skulptūros darbų parodos „Pasaulio gyvūnai“ kūrėjams ir taip pat prizinių vietų nugalėtojams viktorinoje „Pažink savo kraštą“ bei protų mūšyje „Gamtos labirintai“. Kitos gimnazijos klasės, dalyvavusios šiame projekte, taip pat liko nepamirštos ir gavo apdovanojimus.

3g klasės mokinė M. Bukytė