Ugdymas karjerai „Šimtmečio versliukai“

Balandžio 25 dieną Pakruojo sinagogoje vyko jaunimo verslumo skatinimo renginys „Šimtmečio versliukai“ ir jaunųjų verslininkų mugė.  Renginyje dalyvavo ir mūsų gimnazijos 1g klasės mokiniai: Laura Kupčiūnaitė, Miglė Silovaitė, Gintarė Metlovaitė, Edita Steponavičiūtė, Eimantė Balčiūnaitė, Elina Kaziulytė, Denas Buta, Aldas Bukys, Augustinas Grinys, Karolis Grybė, ir mokytoja Inga Strižigauskienė. Mūsų verslo idėja buvo sukurti arbatinę „Sveikatėlė“, kurioje pardavinėjami ekologiški sausainiai ir arbatžolės.  Renginiui ruošėmės visa komanda pasiskirstę darbais. Vieni kepė sausainius ir juos pakavo, kiti darė plakatą, verslo emblemas, skrajutes, rinko informaciją apie įvairias arbatžoles. Mūsų idėja ir sumanytas darbo būdas pasiteisino–  užėmėme antrąją vietą ir gavome kuponą į Pasvalio krašto muziejų, kuriame vyks edukacinė pamoka „Gipsas“. Taip pat Karolis Grybė buvo išrinktas aktyviausiu mugės prekeiviu ir buvo apdovanotas atminimo dovanėlėmis.

1g klasės mokinė Laura Kupčiūnaitė