Viktorina ,,Biblioteka kuprinėje“

Birželio 12 d. 7-8 klasių mokiniai rinkosi mokyklos bibliotekoje į baigiamąjį projekto ,,Biblioteka kuprinėje“ renginį. Viktorina užbaigėme visus mokslo metus mokykloje vykusį  skaitymo skatinimo projektą. Mokslo metų pradžioje 7 –8 klasės mokiniai gavo po kuprinę su kruopščiai atrinktomis knygomis. Kuprinėse buvo sudėta 20 knygų. Klasės išsirinko bibliotekininką, kuris registracijos lapuose fiksavo knygų išdavimą. Visus mokslo metus mokiniai, skatinami lietuvių kalbos mokytojų Aldonos Plakbarzdienės ir Vitos Songailienės, skaitė knygas. Per informatikos pamokas mokiniai paruošė pasirinktos knygos pristatymą.

Į baigiamąjį renginį mokiniai atėjo iš anksto susiskirstę į penkias grupes ir parengę savo grupės pristatymą. Viktorina patikrino mokinių žinias keliais etapais: pagal knygos anotaciją dalyviai turėjo pasakyti knygos pavadinimą ir autorių, išvardyti pagrindinius knygos veikėjus, išklausę įgarsintą ištrauką pasakyti knygos pavadinimą, dar atlikti žodyno užduotį ir atsakyti į Blic apklausos klausimus.  Viktorinoje daugiausia taškų surinko komanda, pasivadinusi ,,Moksliukais“. Tai 8 kl. mokiniai: Beata Kazakevičiūtė, Gabija Šešplaukytė, Nedas Šimėnas, Medas Balčiūnas ir Gedas Šukys. Aktyviausiomis projekto skaitytojomis buvo išrinktos 7 kl. mokinė Ernesta Zubavičiūtė ir 8 kl. mokinė Brigita Kirnaitė.
Viktorina užbaigėme skaitymo skatinimo projektą ,,Biblioteka kuprinėje“, tačiau noriu mokiniams palinkėti ir ateityje dar daug gražių akimirkų su knyga. Gražios vasaros ir gerų atostogų!

Bibliotekininkė Virgutė Gribienė