Valstybės atkūrimo dienos minėjimas

Gimnazijoje Lietuvos nepriklausomybės renginiai prasidėjo dailaus rašto konkursu, skirtu Vasario 16– ajai paminėti. I –IV klasių mokiniai stengėsi ne tik kuo dailiau nurašyti prasmingą tekstą, bet ir kūrybingai jį papuošti bei surengti darbų parodėlę. Visi nekantriai laukėme Vasario 16-osios šventinio koncerto, mokėmės lietuvių liaudies šokių. Ir ta diena atėjo. Vasario 14 dieną tautiška atributika pasipuošę pradinukai sugužėjo į mokyklos aktų salę. Koncertas prasidėjo Lietuvos himnu. Jį giedojo visi šventės dalyviai. Sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė V. Kaminskienė. Koncerte skambėjo ir vyresniųjų klasių mokinių nuoširdžiai atliekamos dainos, skirtos Lietuvai. Visus sužavėjo vyresniųjų klasių ansamblio tautiniai šokiai. O pradinukų mokytojos paruošė mokiniams saldų trispalvį žėlė siurprizą. Vaikai linksmai pašokę, pasmaližiavę mielai fotografavosi prie tautiniais rūbais apsirengusių manekenų.

Tikimės, kad ši šventė maža dalele prisidės prie mokinių pilietiškumo, kultūrinių vertybių puoselėjimo.

Mokytoja N. Bernotaitė