„Kelionė į Lietuvą“–garsiniai skaitymai 1-4 klasių mokiniams

Artėjant Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, gimnazijoje vasario 10 -12 d. vyko garsiniai skaitymai pradinukams „Kelionė į Lietuvą“. Skaitymų tikslas – skatinti mokinius skaityti bei domėtis savo gimtuoju kraštu.

Urtė Bernotavičiūtė, 6 klasės mokinė, pakvietė visus keliauti į Lietuvą, kuri vieniems didelė, kitiems maža, treti ją vadina išdidžia, o ketvirti žalia. Šios šalies krantus skalauja Baltijos jūra, o žemę puošia miškai, joje gyvenantys žmonės kalba gražia ir skambia lietuvių kalba. Šioje įdomioje kelionėje pradinukai klausėsi skaitomų Žydrūnės Guževičiūtės, Ugnės Dovidonytės ir Gabrielės Gumbelevičiūtės tekstų iš knygų: Dainiaus Juozėno „Vilniaus legenda“, Gražinos Sviderskytės „Darius ir Girėnas“ bei legendos apie „Naglį ir Neringą“. Po skaitymų pradinukai pasikartojo savo žinias apie Lietuvos valstybę, vėliavą, herbą ir sugiedojo himną.
Mokiniams patinka garsiniai skaitymai. Tai dar kartą patvirtina tiesą, kad knygų skaitymas geriausias būdas keliauti ten, kur dar nesi buvęs.

Bibliotekininkė Virgutė Gribienė