Vaikų piešinių konkursas „ Mano šeimos gydytojas“

Ligonių kasos nuo 2016 vasario 1 iki kovo 31 dienos buvo paskelbusios vaikų piešinių konkursą „ Mano šeimos gydytojas“, kuriame kvietė dalyvauti visus šalies pradinių klasių mokinius. Vaikams reikėjo nupiešti savo šeimos gydytoją,  pavaizduoti, kaip jis gydo mamą, tėtį, brolį, sesę, močiutę, senelį, tetą ar dėdę, ir piešinius siųsti Šiaulių teritorinei ligonių kasai.
Pirmokai, sužinoję apie konkursą, nusprendė jame dalyvauti. Per dailės pamoką aptarėme,  kas yra šeimos gydytojas, kokios jo pareigos, kaip ir ką jis dirba. Mokiniai išsakė savo nuomonę, kokia yra sveika šeima ir kaip reikia gyventi, kad būtume sveiki. Po to mokiniai piešė eskizus ir, išsirinkę geriausią variantą, ėmėsi tapyti konkursinį darbą. Piešiniai buvo išsiųsti į Šiaulių teritorinę ligonių kasą.Nekantriai laukėme rezultatų. Labai apsidžiaugėme, kai sužinojome, kad mūsų klasės mokinė Deividė Bertulaitytė tapo šio konkurso laureate. Iš 1500 mokinių darbelių buvo atrinkti 30 geriausių.  Deividės darbas buvo vienas iš jų.
Gegužės 12 dieną vykome į Šiaulių fotografijos muziejų, kur jauniesiems dailininkams buvo įteikti prizai ir padėkos raštai. Nugalėtojus ir jų mokytojus sveikino šalies sveikatos ministras, Šiaulių meras ir Šiaulių teritorinės ligonių kasos generalinis direktorius.Po iškilmingų apdovanojimų mokiniai galėjo apžiūrėti Šiaulių fotografijos muziejų.

1-os klasės mokytoja Lena Zapalskienė