Tarptautinis projektas „Draugystės pynė“

Mūsų gimnazijos 1 – 10 klasių mokiniai dalyvavo tarptautiniame projekte “Draugystės pynė“, kurį organizavo Klaipėdos miesto Martyno Mažvydo progimnazija, Klaipėdos lopšelis-darželis „Sakalėlis“ ir Klaipėdos miesto mokyklų logopedų ir specialiųjų pedagogų metodinė taryba. Projekte dalyvavo apie 100 švietimo ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų iš visos Lietuvos. Prie iniciatyvos prisijungė ir 6 lituanistinės mokyklos: Bergeno Europos mokykla (Nyderlandai), Carrickmacross lituanistinė mokykla ,,Saulės Zuikučiai“ (Airija), Islandijos lituanistinė mokykla „Trys spalvos“, Korko lituanistinė mokykla „Banga“ (Airija), Seinų lietuvių „Žiburio“ mokykla (Lenkija), Vasario 16-osios gimnazija (Vokietija). Projekto tikslas – paminėti tarptautinę neįgaliųjų dieną, norint atkreipti vaikų dėmesį į pagalbą neįgaliesiems. Projektui buvo pateikti vaikų kūrybiniai darbai- apipavidalintos savo rankos trafaretai. Vaikai karpė, klijavo, taikė įvairią atlikimo techniką. Dirbo porose, grupėse. Tai skatina mokinių bendravimą ir bendradarbiavimą, pagarbą vienas kitam, kūrybiškumą.
Darbų paroda eksponuojama Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijoje nuo gruodžio 1-17d. Atlikti darbai taip pat eksponuojami facebook paskyroje „Padėkime vaikui“, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijos internetiniame puslapyje. Projekto dalyviai bus apdovanoti padėkomis ir padėkos raštais.

D. Freibergienė, spec. pedagogė-logopedė metodininkė

L. Zapalskienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė