IMG_4677Kauno miesto savivaldybės administracijos švietimo skyrius, Kauno pedagogų kvalifikacijos centras ir Kauno Šv. Kazimiero progimnazija organizavo tarptautinę priešmokyklinę ir bendrojo ugdymo įstaigų ugdytinių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių kūrybinių atvirukų virtualią parodą „Laiškas mano svajonei“, skirtą Tarptautinei neįgaliųjų žmonių dienai paminėti. Konkurso tikslas – puoselėti ugdytinių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, vertybines nuostatas, plėtojant komunikavimo, socialinę ir meninę kompetencijas. Konkurse dalyvavo 200 mokinių iš Lietuvos, 15 iš jų – net iš Rumunijos. Konkurse dalyvavo ir mūsų gimnazijos 5 klasės mokinė Gabrielė Jonaitytė. Ant atviruko reikėjo piešti savo gyvenimo svajonę, o viduje aprašyti ir apibūdinti savo svajonę, numatyti jos siekimo kelius. Iš visų dalyvių darbelių bus sudarytas katalogas, o vaikai apdovanoti padėkos raštais. Tegul išsipildo visos vaikų svajonės !

D. Freibergienė, spec. pedagogė-logopedė metodininkė