Lapkričio 27 d.- gruodžio 01 d.  gimnazijoje vyko socialinių mokslų ir menų grupės  integruotų pamokų ir renginių savaitė „ Sveikatiada 2017“.  Pradinių klasių mokytojos ir mokiniai spaudė, ragavo, gėrė vaisių bei daržovių sultis, kalbėjo apie  vaistažolių arbatos svarbą žmogaus organizmui ir smagiausiai  varžėsi paspirtukų varžybose. Kiekvieną savaitės  dieną  5 min. prieš pamokas vyko mankšta, kurią vedė 8 klasės mokiniai  vadovaujami kūno kultūros mokytojos E.  Saudargaitės. Per 1-2 pertraukas bibliotekoje skambėjo „ Kavos muzika“ .  Po 1-4 pamokos mokiniai ir mokytojai  buvo kviečiami į valgyklą  ragauti kasdien  vis kitokios arbatžolių arbatos,  paruoštos mokyklos virėjos. Visos savaitės metu vyko klasės valandėlės, integruotos  technologijos- kūno kultūros, biologijos – muzikos, pilietiškumo – sveikos gyvensenos, anglų kl.-  tikybos pamokos, įvairūs renginiai,  skirti sveikai gyvensenai propaguoti. Buvo ir svečių : apie  natūralią kosmetiką kalbėjo kosmetologė  Rasa iš Joniškio. Informatikos mokytojas Kęstutis Kabalinskas ir  specialioji pedagogė-logopedė Diana  Freibergienė   kartu su vyresnių klasių  mokiniais  paruošė informacines skrajutes apie Lietuvoje augančių medžių gerąsias ir gydomąsias savybes, kūno kultūros  mokytojas  Virgis Padgurskis  pravedė judriuosius žaidimus 3-4 klasių mokiniams, mokytojas Saulius Zapalskis informavo apie renginius, skelbimų lentoje iškabindamas informaciją, o pasibaigus šiai savaitei  kartu su videotekos būrelio nariais paruošė filmuką apie įdomią, neįprastą renginių savaitę .

Ačiū visiems, kas buvote neabejingi  sveiko gyvenimo būdo propagavimui.

Soc. mokslų ir menų grupės pirmininkė Lina Ulinienė