Susipažinimas su profesijomis

Vasario 14 dieną į Žeimelio vidurinę mokyklą atvyko buvusi mokyklos mokinė Rasa Katlauskaitė. Ji mokosi Klaipėdos policijos mokykloje ir atlieka praktiką savo rajone. Rasa susirinkusiems mokiniams papasakojo apie policijos mokyklos veiklą. Rengiant būsimus policijos pareigūnus čia pagrindinis dėmesys skiriamas praktiniam profesiniam parengimui: policijos veiklos taktikai realiomis sąlygomis, vairavimui ekstremaliomis sąlygomis, psichologiniam pasiruošimui kilus konfliktinėms situacijoms. Be to, ji kalbėjo, kad šios profesijos atstovai turi būti stiprūs, todėl ir ruošiantis šiam darbui, ir dirbant jį, reikia daug sportuoti, mankštintis. Būsimoji policininkė pastebėjo, kad kiekvienas žmogus profesiją renkasi pagal pašaukimą, todėl jei manome, jog mūsų pašaukimas dirbti policijos sistemoje, vertėtų rinktis policininko profesiją.

10 kl. mokinė Simona Balčiūnaitė