Rugsėjo pirmosios šventė

Šiltą, bet lietingą Rugsėjo 1-osios rytą mokiniai ir mokytojai skubėjo į pirmąjį susitikimą klasėse. Per vasarą bėgioję, lakstę, dūkę, stovyklavę, dirbę, skaitę knygas, o gal ir prie kompiuterių prasėdėję, vieni kitų pasiilgę mokiniai ir mokytojai skubėjo dalintis įspūdžiais, naujienomis, gera šventine nuotaika. Pirmoji pamoka netruko prabėgti, o skambutis jau kvietė rikiuotis Mokslo ir žinių šventę švęsti, deja, sporto salėje.
Svarbiausi eisenoje buvo pirmokai, kurie, lydimi mokytojos L. Zapalskienės, drąsiai žengė pirmuosius žingsnius mokykloje. Juos vedusių dvyliktokų veiduose galėjai pastebėti ne tik šypsenas, bet ir jaudulį-jie mokykloje vyriausi mokiniai, į juos lygiuojasi jaunesnieji. Tradiciškai šventė prasidėjo visiems sugiedojus „Tautišką giesmę“. Sveikinimo žodį tarė direktorė V. Kaminskienė. Ji pasveikino visą gimnazijos bendruomenę su švente, ypatingą dėmesį skyrė pirmokams, jiems įteikė Lietuvos pirmoko pasus. Mokiniams, 2014-2015 m.m. baigusiems devintukais, dešimtukais, direktorė įteikė pagyrimo raštus, linkėdama, kad šiais mokslo metais gerai besimokančių mokinių būtų dar daugiau.
Daug gražių, nuoširdžių dėkingumo žodžių buvo pasakyta mokytojoms R. Burkanienei, R. Gasperavičienei, D. Vaidžiulienei, nuo šio rugsėjo palikusioms mokyklą. Už ilgametį darbą mokykloje R. Burkanienei, R. Gasperavičienei padėkos raštus įteikė ir Pakruojo rajono savivaldybės vicemeras G. Grybė. Su mokslo metų pradžia visus sveikino Žeimelio seniūnė V. Dobrovolskienė. Gimnazijos direktorė pristatė mokyklos bendruomenei naujuosius mokytojus: ketvirtokų mokytoją Rasą Orlienę, anglų k. mokytoją Virginiją Aniūnaitę, istorijos mokytoją Liną Ulinienę, chemijos mokytoją Moniką Nakčiūnienę.
Skambius žodžius lydėjo dainos, eilėraščiai. I. Cibulytė ir I. Radzivonaitė padainavo duetu. Pirmuoju pasirodymu prieš visą mokyklą linksmai nuteikė pirmokai, drąsiai ir garsiai pasakę savo eilėraštukus. Merginų ansamblio, vadovaujamo I. Nogobodienės, atliekamos smagios lietuviškos dainos melodija įtraukė visus: kas pritarė, kas lingavo, kas tiesiog buvo smagūs.
Mokslo ir žinių dienos šventė baigėsi. Dar ilgai mokykloje aidėjo juokas, blyksėjo fotoaparatai, mokytojų rankose žydėjo rudeninės gėlės. Mokslo metai prasidėjo! Tikėkimės, kad jie mūsų gimnazijai bus geri!