Ak, tas rudenelis

Dar lyg ir ne ruduo: medžiai žaliuoja, gėlės žydi, šiltos, saulėtos dienos. Tačiau byra auksiniai pinigėliai nuo beržų, soduose bubsi obuoliai. Ir kalendorius mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniams pasakė, kad jau laikas švęsti Rudenėlio šventę. Šiemet ji buvo pavadinta poetiškai- „Auksinė rudens pasaka“. Nusprendėme visi vykti prie Žeimelio ežerėlio, pasportuoti, pasigrožėti rudenėjančia gamta, pažaisti, iš pačių surinktų lapų, kankorėžių sukurti įvairius gražius dalykus. Deja, naktį lijęs lietus mūsų planus pakoregavo. Bet vis tiek buvo smagu visų būriu nužingsniuoti prie ežerėlio, kur mūsų jau laukė kūno kultūros mokytoja Eglė. Ji pranešė, kad, baigiantis projektui „Judėjimo savaitė“, mokiniams reikia bėgti krosą. Visi pradinukai apėjo bėgimo trasą, kad neišklystų iš kelio, ir buvo suskirstyti į 4 grupes. Pirmi bėgo visi pirmokai, paskui antrokai, tada 3- 4 klasių mergaitės ir paskutiniai 3- 4 klasių berniukai. Pušynėlis skardėjo nuo palaikymo ir raginimo šūksnių, bėgikai stengėsi iš visų jėgų. Pasibaigus krosui, mokiniai išsirikiavo ir, aišku, buvo apdovanoti. Labiausiai džiaugėsi tie, kurie savo grupėje atbėgo pirmi, antri ir treti- jie gavo beveik kaip tikrus aukso, sidabro ir bronzos medalius!
Antrokai pasiliko pušynėlyje po „grybu‘, kiti pavargę, išalkę, bet patenkinti grįžo į mokyklą. Kad ir kitokia, nei planuota, šventė pasisekė.

Pradinių klasių mokytoja Onutė Grigaliūnienė