Rugsėjo 1-osios akimirkos

Rugsėjo 1-ąją dieną gimnazijos bendruomenė iškilmingai pradėjo naujus mokslo metus. Pirmoji pamoka – susitikimas su klasės draugais, vasaros įspūdžių aptarimas-tradiciškai praėjo  klasės auklėtojų kabinetuose. 10 valandą, visiems išsirikiavus gimnazijos aikštėje, dvyliktokai, skambindami šventiniu skambučiu, atsivedė pirmokus . Šventė prasidėjo  Lietuvos Respublikos himno giedojimu. Renginio  vedėjai, septintokas Oskaras ir vienuoliktokė Olivija,  pristatė svečius. Šventėje dalyvavo Pakruojo savivaldybės vicemeras Jonas Juozapaitis , Žeimelio seniūnijos seniūnė Vitalija Dobrovolskienė ir ,,Beržtalio“  žvejų klubo atstovai. Su  Mokslo ir žinių diena visus pasveikino gimnazijos direktorė  Vilma Kaminskienė, sveikinimo žodžius tarė ir svečiai.  Direktorė padėkos raštais apdovanojo labai gerai praėjusius mokslo metus baigusius   mokinius ir juos mokiusius mokytojus. Daug šiltų padėkos žodžių tądien ištarta ilgamečiams mokyklos mokytojams: fizikos mokytojui S. Žilinskui, chemijos mokytojai S. Zakarienei, pradinių klasių mokytojai O. Grigaliūnienei. Šį rugsėjį mokytojai atsisveikino su mokykla.

Šventės vedėjai  pakvietė sugalvoti kiekvienam šventės dalyviui savo svajonę, o kad ji išsipildytų, pirmokai ir jų mokytoja Rita paleido į dangų balionus. Drąsiausi pirmokai pasveikino visus šventės dalyvius skambiais eilėraščiais,  palinkėjo visiems šiais mokslo metais patirti daug naujų atradimų, sėkmės. Šventės pabaigoje visus savo dainomis pasveikino dešimtokė Danielė.

Laima Almonaitienė,  direktorės pavaduotoja ugdymui