Raiškiojo skaitymo konkursas

Žeimelio vidurinėje mokykloje sausio 20d. įvykęs raiškiojo skaitymo konkursas daugelį mokinių privertė susimąstyti apie žodžio ir kalbos svarbą bei paminėti Maironio gimimo metines,prisiminti jo poeziją. Konkurse dalyvavo 5-12 klasių moksleiviai. Vis dėlto teko atrinkti tik du mokinius, kurie sausio 26d. atstovaus mūsų mokyklai Pakruojyje. Nugalėtojais tapo 6-tos klasės moksleivis Edgaras Stasiukaitis (mokytoja A. Plakbarzdienė), padeklamavęs Maironio eilėraštį „Trakų pilis“. Iš vyresniųjų moksleivių gražiausiai eiles skaitė 10a klasės mokinė Samanta Šaknevičiūtė (mokytoja V. Songailienė). „Šio renginio metu ne tik patobulinau savo raiškiojo skaitymo gebėjimus, bet ir daugiau sužinojau apie Maironio kūrybą. Džiaugiuosi turinti galimybę atstovauti savo mokyklai“- sakė nugalėtoja.

Ernesta Kaminskaitė, 12kl. moksleivė