Pristatyti 2015/2016 mokslo metų projektiniai darbai

Birželio 2 dieną gimnazijos  aktų salėje   įvyko  projektinių darbų pristatymas. Darbų temas ir vadovus 3g klasės mokiniai pasirinko mokslo metų pradžioje. Projektiniai darbai  rengiami  visus mokslo metus  vadovaujantis  metodinėmis rekomendacijomis.  Darbų pristatyme  dalyvavo  2 g  klasių mokiniai, kurie stebėdami vienuoliktokų darbo rezultatus galėjo iš jų  pasimokyti, sužinoti, kokie yra projektinio darbo kriterijai.

Projektinė  veikla padeda įgyvendinti mokyklos  uždavinius, pagyvina mokymosi procesą, ugdo mokinių savarankiškumą, iniciatyvumą, kūrybiškumą (asmenines kompetencijas), tobulina komunikacinę ir kalbinę kompetencijas, kompiuterinius įgūdžius. Bendraudami mokiniai ir mokytojai geriau susipažįsta,  mokosi dirbti komandoje, prisiimti atsakomybę.  Projektinius darbus  ir pristatymą vertino darbo vadovas  bei vertinimo komisija.

Įdomiausi projektiniai darbai:

Meninė kompozicija ,,Jis.Ji.Jie.Jos“. Mintarė Simonaitytė, darbo vadovė muzikos mokytoja Irmina Nogobodienė.

Trumpametražinis vaidybinis filmas ,,Fortepijonas“. Aleksas Pašuškevičius, darbo vadovas technologijų vyr.mokytojas  Saulius Zapalskis.

Medžioklės ypatumai. Alvydas Kiudelis, darbo vadovas  geografijos mokytojas metodininkas Jonas Petraitis.

Mokyklos vidinio kiemo skulptūrų karūna. Džiugas Grunskis, darbo vadovas technologijų  vyr.mokytojas  Saulius Zapalskis.

Žvilgsnis į gamtą per objektyvą. Indrė Radzivonaitė, darbo vadovė dailės mokytoja metodininkė  Inga Srižigauskienė.

Ekologiška buitis. Eglė Elksnytė, darbo vadovė chemijos vyr. mokytoja Silva Zakarienė.

Fraktalai matematikoje. Rugilė Litvinskaitė, darbo vadovė matematikos mokytoja metodininkė Rita Taurienė.

Senovinė architektūra, išlikusi Žeimelio apylinkėse. Rugilė Bajalytė, darbo vadovė dailės mokytoja metodininkė  Inga Srižigauskienė.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui  Laima Almonaitienė