Pradinių klasių mokinių mokslo metų užbaigimo šventė

Gegužės 30 dieną pradinių klasių mokiniai su dideliu būriu tėvelių susirinko aktų salėje į tradicinę šventę. Visi nekantriai laukė atostogų, tad vasarai atsisveikino su mokykla linksmu ir spalvingu koncertu. Penktokai ir trečiokai dainavo, antrokai šoko, o pirmokai ir jų tėveliai visus tiesiog apstulbino puikiu, nuotaikingu spektakliu- šiek tiek kitokia „Raudonkepuraitės“  versija. Žiūrovai žavėjosi spalvingomis gėlėmis, kurias vaidino pirmokų mamos, linksmais miško gyventojais, protinga Raudonkepuraite ir jos senele bei kvailu, bet smagiu vilku, kurį puikiai  suvaidino Faustos tėvelis. Po koncerto direktorė apdovanojo geriausius mokinius ir jų mokytojus, palinkėjo visiems saugių atostogų.
Taigi, ATOSTOGOS!!! Linkiu visiems šiltos ir laimingos vasaros. Susitiksime kitais mokslo metais.

Pradinių klasių mokytoja Onutė Grigaliūnienė