Pradinukų Vasario 16- oji Žeimelio gimnazijoje

Pradinių klasių mokiniai šiai svarbiai šventei ruošėsi iš anksto.  Visų pirma įvyko jau tradiciniu tapęs Dailaus rašto konkursas. Visi mokiniai labai stengėsi kuo gražiau parašyti pačius svarbiausius žodžius apie Tėvynę. Spalvingai įrėminti dailyraščiai papuošė pradinukų aukšto koridoriaus sieną. Šventės išvakarėse susirinkome salėje dainuoti  Lietuvai. Renginį vedė ketvirtokės Meda ir Viltė. Su visiems reikšminga švente susirinkusius pasveikino mokyklos direktorė Vilma Kaminskienė. Linksmai  ir nuoširdžiai dainavo vaikai  apie tėviškės kalnelius ir miškelius, gimtinę iš paukščio skrydžio, didelę meilę mažose širdelės. Po koncerto direktorė apdovanojo Dailaus rašto konkurso nugalėtojus. Tačiau šventė dar nesibaigė. Šiltai apsirengę visi išėjome į lauką, kur ant naujo vėliavos stiebo buvo iškilmingai pakelta valstybinė vėliava.  Baltas sniegas prieš mokyklą pasipuošė pradinukų pagamintomis trispalvės spalvų dekoracijomis ir  vėliavėlėmis.

Pradinių klasių mokytoja Onutė Grigaliūnienė

Ankstesnis