ol1Žeimelio gimnazijos mokiniai aktyviai ir sėkmingai dalyvavo ,,Olympis 2015m.- Rudens sesija” edukaciniuose konkursuose ir laimėjo 18 medalių, 81 diplomą, 46 padėkas ir 48 vienetus žaidimų. Visi dalyvavusieji apdovanoti tušinukais ,,Olympis“.
Šešiasdešimt gimnazijos mokinių, atlikdami įvairias įdomias užduotis, pasitikrino savo lietuvių ir anglų kalbų, matematikos, fizikos, biologijos, geografijos, istorijos, chemijos, informacinių technologijų žinias. Anglų kalbos konkurse dalyvavo net 37 mokiniai, geriausiai sekėsi ir medalius laimėjo Ugnė Dovidonytė -2kl., Skaistė Dovidonytė – 4 kl., Benedict Martinas Magee- 6 kl., Beata Kazakevičiūtė- 6kl., Erikas John Magee -7kl.
Matematikos, lietuvių k., istorijos ir geografijos konkursuose geriausiai sekėsi Benedict Martinas Magee -6 kl. ir Erikui John Magee -7kl. Chemijos konkurse –Eglei Elksnytei- 3g kl., fizikos –Žavintai Butaitei -1g kl.
Septyniuose konkursuose dalyvavo ir 7 medalius laimėjo 6 klasės mokinys Benedict Martinas Magee, kuris tapo nominacijos ,,Geriausias rezultatas“ laimėtoju ir gavo pagrindinį prizą bei planšetinį kompiuterį „Samsung Galaxy Tab 4 7.0“.
Aktyviausi šio konkurso dalyviai buvo 6 klasės mokiniai, dalyvavo net 15 iš 21 klasės mokinio, Benedict Martinas Magee, Beata Kazakevičiūtė tapo medalininkais.
Sveikiname konkurso laimėtojus, dėkojame mokiniams už dalyvavimą, mokytojams už konkursų organizavimą. Sėkmės kituose konkursuose.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Danė Gakienė