Pamoka-susitikimas „Atidarysim dainų skrynelę“

Vasario 6 dieną, pasitinkant Lietuvos Nepriklausomybės šventę, trečioje klasėje, kuriai vadovauja mokytoja Lena Zapalskienė, įvyko neįprasta muzikos pamoka-susitikimas ,,Atidarysim dainų skrynelę“. Į šį gražų renginį buvo pakiestos Žeimelio miestelio senjorės Aldona Kugrenienė, Zina Damasickienė, Danutė Nainienė ir Marta Usonienė. Mokytoja ir senjorės turėjo tikslą padėti trečiokams pažinti savo tautos tradicinę kultūrą, suprasti jos gyvybingumą ir nuolatinį atsinaujinimą, suvokti save kaip tos kultūros puoselėtojus. Atvykusias į renginį senjores nustebino, kad trečiokai moka nemažai liaudies dainų. Dar daugiau negirdėtų liaudies dainų jie išmoko iš miestelio senjorių. Ir ne tik lietuviškų, bet ir latviškų! Pamokoje-susitikime gražiai skambėjo kartu dainuojamos dainos, visus lydėjo puiki nuotaika. Trečiokai klausinėjo viešnių, ar joms patinka dainuoti, kada jos pamėgo liaudies dainas, ar joms tai nėra sunku. Senjorės šmaikštavo, kad su daina linksmiau gyventi ir dainuodamas žmogus visada išlieka jaunas. Uždarę liaudies dainų skrynelę, visi vaišinosi arbata, kava, gardžiais pyragaičiais.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Raimonda Gasperavičienė

IMG_0054IMG_0071IMG_0047IMG_0075