Knygelės šventė mokyklos bibliotekoje

Sausio 27 d. į mokyklos biblioteką susirinko gausus būrys pradinukų: pirmokų, antrokų ir ketvirtokų. Didžiausias dėmesys šį kartą buvo skirtas mažiausiems bibliotekos lankytojams ir būsimiems skaitytojams – pirmokams. Į knygų šalį juos atlydėjo knygų herojai  –  šuniukas Amsiukas, pelytė Jerė, mergaitė Agnytė, Knygelė ir katinėlis Rainiukas. Šie personažai paaiškino būsimiems skaitytojams, kokių taisyklių reikia laikytis skaitant knygeles, kaip jas saugoti, kam reikalingi knygų skirtukai. Pasirodymui ketvirtokes paruošė jų mokytoja N. Bernotaitė. Šventės metu pradinukai minė mįsles, šoko ir dainavo. Šokiams grojo antros klasės mokytoja D. Vaidžiulienė. Šventės dalyvius lydėjo gera nuotaika, vyresnieji dar kartą prisiminė elgesio su knygutėmis taisykles, o  pirmokai tapo tikraisiais  bibliotekos skaitytojais.

Bibliotekininkė Virgutė  Gribienė

DSC_0039DSC_0127DSC_0087