Pakruojo rajono savivaldybės merės pamoka apie pilietiškumą ir savivaldą

IMG_2373IMG_2367

Lapkričio 20 dieną mokykloje svečiavosi Pakruojo rajono savivaldybės merė Asta Jasiūnienė, kuri vedė pamoką 9-12 klasių moksleiviams. Jos metu moksleiviai buvo supažindinti su Savivaldybės veikla, vietos savivaldos principais. Merė pamažu dalyvius įtraukė į pokalbį, kurio metu jie svarstė klausimus apie rajono biudžetą, aiškinosi, kiek Lietuvoje yra savivaldybių, o rajone seniūnijų bei seniūnaitijų, domėjosi rajono Tarybos struktūra. Mokiniai, aktyviai dalyvavę pamokoje ir teisingai atsakinėję į klausimus, buvo apdovanoti. Baigiantis susitikimui mokyklos direktorė Vilma Kaminskienė padėkojo už pamoką ir pabrėžė, kad joje moksleiviai ne tik sužinojo daug informacijos apie savivaldybę, bet ir susipažino su rajono mere Asta Jasiūniene. Taip vyko pilietiškumo pamoka, kurioje moksleiviai žinių sėmėsi ne iš vadovėlių, o susitikdami su Savivaldybės vadove.

Karjeros koordinatorė Laima Almonaitienė