Iniciatyvų konkursas „Tu gali daugiau“

DSC_0823Š.m. lapkričio mėnesį mes, 9b klasės mergaičių komanda kartu su klasės auklėtoja D. Freibergiene, dalyvavome Neformaliojo švietimo asociacijos „Jaunimo akademija“ organizuotame respublikiniame iniciatyvų konkurse „Tu gali daugiau“. Šio konkurso tikslas –  skatinti moksleivius aktyviai dalyvauti pilietinėje veikloje bei ugdyti sąmoningus bendruomenės narius, gebančius suprasti vystomojo bendradarbiavimo svarbą per iš jų pačių kylančias iniciatyvas. Mes nusprendėme įgyvendinti ir konkursui  pateikti iniciatyvą „Pagalba jaunai mamai – moksleivei“. Iš pradžių rinkome žaislus, drabužėlius, Alina mezgė kojines. Vėliau lankėmės jaunos mamos namuose ir padėjome prižiūrėti mergaitę. Savo veiklos akimirkas užfiksavome nuotraukose ir paruošėme pristatymą konkursui. Jame iš viso dalyvavo 24 mokyklos. Pristatyti darbai buvo vertinami pagal specialius kriterijus: atitikimą konkursui, idėjos originalumą, savitumą, masiškumą, aktualumą, išbaigtumą, pristatymą. Mūsų komanda tapo viena iš nugalėtojų ir laimėjo apdovanojimą „Už gerą širdį“. Iš konkurso rengėjų sulaukėme padėkos raštų ir buvome apdovanotos asmeninėmis dovanomis: apyrankėmis ir knygomis, kurių vieną padovanosime mokyklos bibliotekai. Džiaugiamės šia savo iniciatyva, stengsimės ir toliau dalyvauti įvairiuose renginiuose.

9b klasės mokinė Mintarė Simonaitytė