Neišdildomi įspūdžiai Vilniuje

Kasmet p. Almos Adamkienės paramos ir labdaros fondas savo globojamų mokyklų mokiniams dovanoja nuostabias, skirtingų atspalvių šventes. Kadangi 2012 metai yra paskelbti Muziejų metais, mūsų mokyklos mokiniams buvo suteikta galimybė apsilankyti Lietuvos Nacionaliniame ir Taikomosios dailės muziejuose.

Apžiūrėję puikią parodą Lietuvos Nacionaliniame muziejuje, jaunieji dailininkai atliko užduotį ,,Pliusas/minusas“. Kiekvienas pasirinko labiausiai patikusį ir nepatikusį paveikslą ir įvairiomis piešimo technikomis perteikė kūrinio vaizdo idėją. Taip pat čia mokiniai aplankė tris veikiančias parodas: ,,XXa. Lietuvos dailė“, Michal Budny ,,Didelė šalis“ ir Elenos Urbaitytės-Urbaitis ,,Pasirinkimas“. Kiekvienas dalyvis išsinešė skirtingą patirtį ir supratimą apie tai, kokius būdus ir metodus taiko menininkai savo idėjoms įgyvendinti. Vėliau, po apsilankymo Taikomosios dailės muziejuje, ekskursijos dalyvių laukė nuostabus vakaras Nacionaliniame M.K.Čiurlionio menų mokyklos šokio teatre. Mokiniai susižavėję stebėjo 3-13 klasių šokio teatro mokyklos auklėtinių atliekamą 3 veiksmų romantinį baletą ,,Kopelija“, gėrėjosi nuostabiomis dekoracijomis, muzika, jaunųjų šokėjų judesiais ir apranga. Vykdami namo visi dalijosi patirtais maloniais įspūdžiais, džiaugėsi p. Almos Adamkienės paramos ir labdaros fondo dovanėlėmis.

Už neišdildomus įspūdžius Vilniuje esame dėkingi p. Almos Adamkienės fondo direktorei Sigutei Kačinskienei ir projektų vadovui Tadui Bojarskiui.

Žeimelio vidurinės mokyklos direktorės pavaduotoja Raimonda Gasperavičienė