Tradicinė mokykloje šventė šiais mokslo metais prasidėjo mokytojų fotosesija ir dalyvavimu spalvingiausios mokytojų nuotraukos konkurse. Mokiniai mokytojus į šventę sukvietė spalio 5 dieną. Tą penktadienį dvyliktokai vedė pamokas bei organizavo šventinį koncertą, o kitų klasių mokiniai mėgavosi „naujais“ mokytojais ir nekantravo pristatyti savo numerį.

Puikiu pasirodymu koncertą pradėję mokytojai klausėsi kiekvienos klasės sveikinimo, linkėjimų. Dvyliktokai mokytojams,  nugalėjusiems įvairiausiose nominacijose, teikė „prizus“, o renginio pabaigoje skyrė pačius nuoširdžiausius žodžius ir gėles. Po smagaus ir linksmo renginio gimnazijos direktorė V. Kaminskienė dėkojo dvyliktokams už koncertą ir taip pat pasveikino mokytojus su jų profesine švente.