Kaip pradinukai košę valgė

Kas nežino vaikiškos dainelės „Virė virė košę“? Spalio 9 dieną visi pradinių klasių mokiniai dalyvavo akcijoje „Skani košė“ ir galėjo patys „išsivirti“ skanios košės. Tereikėjo tik pripilti karšto vandens į „Malsenos“ pagamintos sausos košės indelį ir išmaišyti. Kol košė brinko, mokiniai padarė smagią mankštelę, kalbėjo apie tai, kokias košes valgo namie. Trečiokai net suspėjo padaryti tyrimą ir išsiaiškinti, kokią košę labiausiai mėgsta. Populiariausia manų košė.

Paskui visi valgė košę. Vaikai gardžiavosi skanėstu ir gyrė. Kam buvo per sotu, nešėsi namo. Dar mokiniai gavo dovanų pažintines knygeles apie košes ir sveiką mitybą. Smagias užduotis vaikai atliko namie ir klasėje jas aptarė. „Skani“ akcija visiems labai patiko.

Pradinių klasių mokytoja Onutė Grigaliūnienė