Mokslo metų pabaigos šventė Žeimelio gimnazijoje

Dzin dzin dzin skambučio aidas baigia nuskambėt,
Sudiev klasei, tartum sesei, jau gana mums čia sėdėt.
Jau atostogos už durų šaukia, moja piršteliu.
Su jomis einu skrajoti, semtis saulės spindulių.

Tokiais žodžiais prasidėjo birželio šeštosios rytas. Vasariškai šiltą, saulėtą rytą mokyklos aktų salėje prieš prasidedant vasaros atostogoms susirinko mokyklos bendruomenės nariai pasidžiaugti mokinių pasiekimais, mokytojų triūsu, geranoriškais mokinių tėveliais. Šventėje dalyvavo Seimo narys Vitalijus Gailius, jo padėjėjas Gintaras Šurna, Pakruojo savivaldybės administratoriaus pavaduotojas Justinas Jasiukaitis. Svečiai ne tik pasidžiaugė mokyklos pasiekimais, linkėjo mokyklos bendruomenei prasmingos, turiningos, saulėtos vasaros, tačiau ir Padėkos raštais apdovanojo 2G klasės mokinį Klaudijų Litvinską už dviejų gimnazijos penktokų išgelbėtas gyvybes. Seimo narys ir jo padėjėjas Gintaras Šurna Klaudijui padovanojo krepšinio kamuolį, skatindami vasarą sportuoti ir turiningai praleisti laiką. Mokyklos direktorė Vilma Kaminskienė Padėkos raštus už aktyvią visuomeninę veiklą, sportinius pasiekimus, dalyvavimą įvairiuose projektuose, konkursuose, olimpiadose įteikė gimnazijos mokiniams ir mokytojams. Mokslo metų finalinės šventės nuotaiką pagyvino merginų ansamblio (vadovė Irmina Nogobodienė) dainos ir šokėjų (vadovė Dovilė Radavičienė) pasirodymas. Šventės pabaigoje visi darniai sudainavome gimnazijos dainą ir nuleidome valstybinę vėliavą. Tai simbolizavo, kad baigėsi dar vieni mokslo metai, atnešę daug pasiekimų, džiaugsmo, malonių rūpesčių.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Raimonda Gasperavičienė

IMG_2359IMG_2362IMG_2412IMG_2364IMG_2393IMG_2407IMG_2390IMG_2350