Mokomės kurti verslą

Šių metų spalio 7dieną mes, Ig klasės mokiniai, lydimi technologijų mokytojų Ingos Strižigauskienės ir Sauliaus Zapalskio apsilankėme A. Valantino medienos perdirbimo įmonėje. Vos atvykusius mus pasitiko viena iš savininkių- Dalia Valantinienė. Ji mums aprodė įmonę. Žiūrėjome apie šios įmonės veiklą sukurtą filmuką, todėl sužinojome, kad Arūno Valantino įmonė yra įkurta 1996 metais, o nuo 2002 metų pagrindine įmonės veikla tapo medienos apdirbimas bei medinių padėklų gamyba ir eksportas. Apžiūrinėdami įvairius įrenginius pastebėjome, kad čia dirba ne tik vyrai, bet ir moterys. Kai viską apžiūrėjome, savininkė mus pakvietė į dukros Eglės ir sūnaus Žygimanto bendrovės ,, ŽygEglė” pastatą. Čia galėjome uždavinėti kilusius klausimus. Beje, buvome pavaišinti gardžiais saldainiais ir obuoliais. Tikrai ne vieno iš mūsų dėmesį patraukė kieme stovintis automobilis ,, Ford Shelby”. Manau, tai buvo mums puikus pavyzdys, kad norint pasiekti savo svajonę ar tikslą reikia sunkiai dirbti.