Lego robotų zoninis turnyras

legoVasario 6 d. KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete vyko Lego robotų zoninis turnyras. Jame dalyvavo septynios komandos iš Panevėžio, Pakruojo, Kupiškio miestų ir rajonų. Mūsų mokyklos komanda „X būrys“ narių skaičiumi (du nariai) žymiai nusileido kitoms komandoms, bet gebėjimais ir noru laimėti daugelį komandų lenkė. 5 kl. mokinys Nedas Paplauskas ir 7 kl. mokinys Markas Žilinskas į priekį praleido tik dvi komandas ir laimėjo 3-iąją vietą. Šaunuoliai! Visi nugalėtojai buvo apdovanoti Robotikos akademijos diplomais ir medaliais. Dabar Nedo ir Marko laukia dar didesnis darbas – pasiruošti finalinėms varžyboms, kurios planuojamos kovo mėn. Vilniuje. Ten suvažiuos Lego robotų konstruktoriai iš visos Lietuvos. Sėkmės jiems!
Komandos vardu noriu padėkoti Pakruojo Rotary klubui už kasmetinį rajono Lego robotų konstruktorių komandų rėmimą. Ačiū!

Lego robotų konstruktorių būrelio vadovas Saulius Zapalskis